Naše služby

Diamantová dermabrázia

Zabezpečuje kompletnú exfoliáciu odumretých buniek pomocou  uniformného vákuového podtlaku a slúži na vyhladenie reliéfu pokožky, urýchľuje procesobnovy buniek. Po ošetrení sa zlepšuje aj vstrebávanie účinných látok. Vákuový podtlak pomáha zbaviť pokožku nadbytočného mazu a uvoľniť komedóny. Ošetrenie diamantovou dermabráziou zvyšuje obnovu buniek a následne sa zvyšuje aj vstrebávanie účinných látok. Táto funkcia stroja je súčasťou každého ošetrenia, v prípade jaziev a pigmentových škvŕn sa používa vo forme kúry.

Quadripolárna rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia s quadripolárnou hlavicou patrí  k najúčinnejším spôsobom  ošetrenia tváre , vďaka schopnosti  zabezpečiť lepšiu prekrvenosť pokožky a tým prispieť aj k jej  celkovému omladeniu. Vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Quadripolárna hlavica zvyšuje a urýchľuje účinky ošetrenia  a výsledky sú ešte viac viditeľné.  Ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu. Viditeľné účinky spevnenia kontúr tváre sú zárukou spokojných klientov. Zvýšenie teploty umelo vyvolá zápalovú reakciu, sťahovanie fibroblastov, novotvorbu kolagénu a spevnenie spojivového tkaniva. Dochádza k vypnutiu pokožky,  spevneniu ochabnutých kontúr tváre a redukcií vrások.Vynikajúce výsledky sa dosahujú aj pri nečistej a problematickej pokožke. Je vhodná aj na ošetrenie očného okolia ako kozmetický lifting horných a spodných viečok.

Najúčinnejšia metóda v rámci kozmetiky  na spevnenie ochabnutých kontúr tváre a na spevnenie pokožky krku.Ošetrenie sa doporučuje vo forme kúry.

Vákuová podtlaková masáž

je  jemná, veľmi príjemná forma masáže, ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku. aby sa uvoľnili lymfatické cesty. Cieľom je urýchlenie odtoku produktov metabolizmu, urýchlenie toku lymfy a mobilizácia tukových buniek. Pôsobením vákuového podtlaku sa aktivizuje mikrocirkulácia. Nakoľko pokožka tváre je tenká, výsledky sú okamžite viditeľné: pokožka ostáva hladká, tonizovaná,  zmierňujú sa opuchy, zjemňujú sa vrásky. Endomasáž stimuluje spojivové tkanivo, drenuje lymfatické cesty a zmierňuje opuchy očí na spodnom viečku. Mimoriadne účinné ošetrenie pri problémovej pleti, pri ochabnutej pokožke, alebo pri opuchnutých spodných viečkach. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu v podobe modrého svetla.

BIOLIFTING – bio-mikrostimulácia

je  forma elektroliftingu, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu pokožky. Vďaka tomu dochádza k okysličeniu, výžive a revitalizácií v tkanivách. Hlavnou charakteristikou funkcie bio-mikrostimulácie je schopnosť precvičovať aj hlboko uložené svalové skupiny. Je to forma bezbolestnej tvárovej gymnastiky. Zvyšuje metabolizmus, prekrvenie a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu.Lifting využíva 4 funkcie , ktoré majú rôzne frekvencie a využívajú rozličné formy elektrického prúdu. Biolifting  sa vykonáva len vo forme kúry.

STIMUL – lifting

Technológia, ktorá bola vyvinutá z medicínskych metód, vyvíja svoje pozitívne účinky na svaly tváre. Precvičuje svalové skupiny pomocou bipolárnej elektrostimulácie. Jemne a selektívnym spôsobom tonizuje atonické svaly. Ošetrenie stimuluje corium kože ( zamša) , spevňuje uvoľnené svaly a nepriamym spôsobom zlepšuje mikrocirkuláciu a lymfatický obeh. Vďaka týmto účinkom nadvihne ochabnuté časti tváre, nadvihne poklesnuté črty. Bunky pokožky sa lepšie okysličia a dostáva sa ku nim viac živín – čo sa prejaví na zlepšení stavu pokožky. Po ošetrení STIMULom výsledky sú ihneď viditeľné. Tvár sa vyhladí v dôsledku sťahovania svalov využitím stimulačného pôsobenia mikroprúdu , pokožka má svieži a mladistvejší vzhľad. Jedno z najlepších a najúčinnejších anti-age ošetrení, ktoré výrazne vyhladzuje vrásky. Je to najmodernejšia náhrada a alternatíva tvárovej gymnastiky – skutočná elektrogymnastika tváre. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri ošetrení očného okolia, pri omladení okolia pier, pri ošetrení krku a dvojitej brady. Zvyšuje objem svalovej hmoty na tvári, zabezpečuje väčšiu elasticitu spojivového tkaniva.

Ionoforéza

Slúži na transport účinných látok čiastočným prekonaním bariérovej funkcie pokožky  a má veľmi silné hydratačné účinky. Silu prúdu meriame v mA. Podstatou je putovanie ionov k opačnému pólu. Súčasťou ionoforézy je desincrustácia – je to funkcia, ktorá slúži na odstránenie nadbytočného mazu z pokožky pomocou desincrustačného prípravku.

PLAZMATERAPIA / DRAKULOTERAPIA – OŠETRENIE  VLASTNOU KRVNOU PLAZMOU

Plazmaterapia je metóda, pri ktorej sa z vlastnej krvi odobranej do špeciálnych odberových setov počas centrifugácie uvoľní veľké množstvo krvných doštičiek – trombocytov (preto aj názov PRP, platelet-rich plasma) – a z nich rastových faktorov, ktoré stimulujú po aplikácii v derme – zamši – fibroblasty k tvorbe vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny  HA. Tým, že sa aplikuje telu vlastný materiál, eliminuje sa riziko akejkoľvek alergickej reakcie, zákrok predstavuje prirodzený spôsob rejuvenizácie na bunkovej úrovni. Výsledkom je zregenerovaná, pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások, redukcia jazvičiek po akné, redukcia strií a kruhov pod očami, zlepšenie vzhľadu jaziev. PRP terapia sa využíva aj na stimuláciu zárodočných buniek vlasových folikulov pri vypadávaní vlasov. Ošetrenie sa odporúča absolvovať v 3 sedeniach (pri vypadávaní vlasov 6 sedení) raz za 3-4 týždne, pričom navodením novotvorby kolagénu sa po každom sedení výsledný efekt sumuje a pretrváva 6-12 mesiacov.Mierne začervenanie vymizne do 1-3 hodín po aplikácii, výnimočne môžu  vzniknúť v mieste aplikácie modrinky, ktoré sa vstrebú v priebehu niekoľkých dní. Zákrok sa robí celoročne, po zákroku je odporúčané nevystavovať  ošetrovanú oblasť slnečnému žiareniu a používať fotoprotekciu

PROFHILO® – BIOREMODELING – OKAMŽITÝ LIFTING A HYDRATACIA POKOŽKY

Profhilo® je stabilizovaný hybridný komplex (HCC) molekúl s veľkou a malou molekulovou hmotnosťou ultračistej zosieťovanej kyseliny hyalurónovej v najvyššej koncentrácii na trhu, vyrábaný unikátnym a inovatívnym tepelným procesom, bez pridania chemických stabilizačných látok. Takto pripravená kyselina hyalurónová nielen krásne hydratuje, ale tiež remodeluje ochabnuté tkanivá a zlepšuje pevnosť pokožky. PROFHILO® je 100% biokompatibilné s pokožkou, ktorá vekom stráca kyselinu hyalurónovú, kolagénové a elastínové vlákna, v dôsledku čoho sa začnú na nej objavovať vrásky. Úlohou bioremodelingu a biorevitalizácie Profhilom je prinavrátiť pokožke jej pevnosť, hydratáciu a objem tým, že v hlbšej vrstve pokožky zabezpečuje potrebnú výživu a aktiváciu kolagénových a elastínových vlákien. Pôsobí v koži ako booster – po ošetrení je pokožka krásne hydratovaná, omladená, vypnutá (vyliftovaná) a rozjasnená.Profhilo® sa aplikuje jemnou ihlou do 10-tich bioaktívnych liftingových bodov na tvári alebo krku. Tiež sa využíva na zlepšenie kožnej laxity v lokalitách dekoltu, paží, rúk, v oblasti nad kolenami a bruchu. Je nápomocné tiež v procese opravy kožného tkaniva v prípade jaziev po akné.

Ak uvažujete o prirodzenom omladení a liftingu pokožky, potrebujete prinavrátiť pleti hydratáciu a pevnosť, chcete riešiť ovisnuté kontúry tváre, ochabnutú pokožku na krku a dekolte tak OŠETRENIE PROFHILO® JE VHODNÉ

VITAL INJEKTOR – HYDRATÁCIA A VYHLADENIE PLETI ZOSIEŤOVANOU KYSELINOU HA

Skinbooster je ošetrenie, ktoré vyživuje, hydratuje a omladzuje pleť zvnútra. Do kože sa aplikuje pomocou prístroja Vital Injektor alebo ručne injekčne zosieťovaná alebo nezosieťovaná kyselina HA (podľa stavu a potreby pleti), s cieľom jej revitalizácie a hydratácie, od toho je odvodený aj názov ošetrenia: skin = koža, booster = posilnenie.  Zosieťovaná kyselina HA okrem hydratácie dodáva koži aj jemnú výplň, nakoľko sieťovacie činidlo zabezpečuje, že nie je v priebehu pár dní enzýmami degradovaná, ale pretrváva v koži po dobu viacerých mesiacov, viaže na seba vodu a stimuluje kolagenézu, čím zlepšuje hydratáciu, kvalitu a tonus kože. Aplikovaná kyselina HA je telu identická, neživočíšneho pôvodu. Toto ošetrenie je vhodné predovšetkým na suchú, dehydrovanú pleť, aj ako prevencia starnutia pleti, redukciu vrások v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk. Zákrok je nebolestivý, pacientka má pred ním aplikovaný anestetický krém,.Ošetrenie sa odporúča absolvovať v 3 sedeniach raz za 3-4  týždne, následne je ho vhodné opakovať raz za 6 mesiacov ako posilňujúcu booster dávku. Používame originálne produkty so CE certifikáciou.

MEZOTERAPIA / MEZOLIFT

Mezoterapia je ošetrenie, pri ktorom sa mezoterapeutické roztoky aplikujú do pokožky s cieľom jej biorevitalizácie. Mezoterapeutické roztoky obsahujú rôzne zložky, ako sú nezosieťovaná kyselina hyaluronová, vitamíny, antioxidanty, minerály, aminokyseliny, peptidy, rastové faktory, kmeňové bunky, depigmentačné látky, lipolytické látky, všetko v závislosti od potrieb kože, čím sa jednotlivé mezoterapeutické  „koktaily“ od seba odlišujú. V závislosti od svojho zloženia pôsobia na hydratáciu pleti, skvalitnenie jej tonusu a elasticity, redukciu vrások,  depigmentáciu – ak majú depigmentačné (bieliace) zložky – redukciu vypadávania vlasov a zlepšenie ich kvality, redukciu tuku v koži – lipolýzu. Mezoterapiou ošetřujeme tvár, krk, dekolt, ruky za účelom zlepšenie kvality pleti, rôzne oblasti ako brucho, stehná, boky pre strie, spevnenie pokožky, resp. redukciu tuku.  Mezoterapiou vyživujeme korienky vlasov, čím naštartujeme reparačné procesy vedúce k obnove vlasového folikulu

MEZOBOTOX – KOMBINÁCIA MEZOTERAPIE S BOTOXOM

Mezobotox je omladenie tváre s využitím injekčnej aplikácie mezoterapeutického roztoku a botulotoxínu vo vysokom riedení do pokožky. Vzhľadom na to, že koncentrácia botulotoxínu je pri mezobotoxe menšia, je aj účinok odlišný ako pri aplikácii samotného botoxu do svalu na vyrovnanie dynamických, mimických vrások. Mezobotox je aplikovaný do povrchovej vrstvy pokožky, nie do svalov, čím ostáva pôvodná mimika zachovalá, avšak dochádza k vyhladeniu   jemných vrások a miernemu liftingu, redukcii tvorby mazu a potenia, ako aj zmenšeniu pórov v ošetrenej oblasti. Vďaka mezoterapeutickému roztoku obsahujúcemu rôzne zložky, ako sú  nezosieťovaná kyselina hyaluronová, vitamíny, antioxidanty minerály, aminokyseliny, peptidy a rastové faktory, sa pleť hydratuje a oživí.  Ošetrenie je vhodné kombinovať s aplikáciou botulotoxínu do svalu (napr. na čele, v okolí očí), s klasickou mezoterapiou alebo  plazmaterapiou. Používa sa na ošetrenie tváre, krku a dekoltu. Zákrok je nebolestivý, pacientka má pred ním aplikovaný anestetický krém. Mezobotox je aplikovaný injekčne alebo pomocou prístroja Vital Injektor. Nástup účinku je behom 4 dní, plne vyvinutý je do 14 dní, pretrváva 3-6 mesiacov, opakovať ho možno najskôr za 3 mesiace. Mierne začervenanie vymizne do 1-3 hodín po aplikácii, výnimočne môžu vzniknúť v mieste aplikácie modrinky, ktoré sa vstrebú v priebehu niekoľkých dní.

CHEMICKÝ PEELING – BioRePeelCl3

Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá žiadny iný peeling. Dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofinou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek (pri tvári až TCA 35 % a tele TCA 50 %) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu. Klient nepociťuje žiadny dyskomfort.

BIOREPEELCl3 – Obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodný pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú podstúpiť injekčnú revitalizáciu. Bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Procedúra je rýchla (max. 30 minút). Táto procedúra nevyžaduje rehabilitáciu (rekonvalescencii). Táto procedúra sa výborne kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami. Jedinečný BioRepeelCl3  je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a s drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérií a znižuje možnosť vzniku akné. Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentácií.

Rekonvalescencia nie je potrebná, efekt sa dostaví bezprostredne po ošetrení. Po opakovanej aplikácii pretrváva výsledný efekt až 12 mesiacov.

PRX T33 TERAPIA

Inovatívna technológia remodelácie a revitalizácie dermy bez použitia injekčných techník, bez poškodenia povrchu kože. Terapia je proces riadeného poškodenia pokožky za účelom stimulácie jej regenerácie Pre výraznejší efekt je potrebné intezívne poškodenie pokožky, aby účinná látka mohla zasiahnuť. Terapiou riešime: strie rôznej hĺbky, atrofické jazvy, pozápalové škvrny po akné, seberoickú dermaticídu, Hyperkatózu a stratu elasticity kože.
Po ukončení ošetrenia môžete pokračovať v bežnom živote, nie je potrebné obmedzovať sa aktívnom spoločenskom živote kvôli zotaveniu po terapii, peeling môžeme absolvovať celoročne.  hyperpigmentácie pokožky,atrofické jazvy, strie, biorevitalizácia pokožky tváre a tela. Opakovanie zákroku 4 až 6 krát

Neinvazívny lifting – Purebea Fibroblast

Fibroblast je nový revolučný prístroj s detailne s prepracovanou technológiu, ktorá umožňuje vykonávať škálu neblatívnych zákrokov. Najväčšie uplatnenie je v estetickej oblasti. Po ošetrení nezanecháva jazvy, proces hojenia je skutočne krátky. Toto ošetrenie je bez krvácania, šitia, jaziev a modrín. Fibroblast pero vytvára na svojej špičke tzv. plazmu. Tento záblesk zapôsobí na hornú vrstvu pokožky a povrchovo odparí mikromilimetrový bod, dochádza k povrchovému zmršteniu kože. Ďalšie body sú vytvárané a umiestňované do redukčnej mriežky, ktorá je daná potrebami danej oblasti. Podľa ich rozmiestnenia dochádza k redukcii prebytočnej kože.
Na rozdiel od klasickej chirurgie nemôže dôjsť k prehnanému liftingu, pretože sa s minimálnou intenzitou redukuje iba prirodzený prebytok. Výsledok je viditeľný už v priebehu aplikácie.

Coolifting

Coolifting liftingové ošetrenie,ktoré dodáva pokožke už pri jednej aplikácii podstatne mladší vzhľad. Ošetrenie je spojené s procedúrou kryštalickej mikrodermabrázie a zapracovaním kyseliny hyaluronovej.
Metóda je založená na použití coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou, v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie, ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času. Jednoduché, efektívne, neinvazívne a rýchle ošetrenie, kedy sa za krátky čas ocitneme v novej budúcnosti pri omladení tváre. 
Špeciálna pozornosť sa venuje oblastiam, ktoré sú viac náchylné na vrásky buď v dôsledku mimiky alebo gravitácie: okolie očí, čelo, vrásky hnevu, líca a okolie pier.,okamžitý účinok už aj po jednom sedení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka.

Ošetrenie vo forme kúry:  5-6 sedení, 2x do mesiaca. Udržujúce sedenie: jedno sedenie každé 2 týždne.

OxyGeneo

OxyGeneo – okamžité omladenie – Okysličenie pleti – nový život pre vašu pokožku. OxyGeneo je neinvazívne ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom. Bez použitia chirurgického zákroku dokáže OxyGeneo pôsobiť na pleť hĺbkovo – kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a širokú vekovú skupinu. Efekt je okamžitý, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred spoločenskými akciami, či dovolenkou. Unikátne riešenie OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri efektívne ošetrenia s okamžite viditeľným efektom. Procedúra OxyGeneo je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Prebieha v troch krokoch. Prvým je exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok. Druhý krok je tzv. infúzia – OxyGeneo pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry. Tretím, najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

Výhody zákroku OxyGeneo: Rýchly zákrok s okamžitým efektom.
Minimálna doba regenerácie, pokožka je len pár hodín načervenalá, viditeľná redukcia vrások, stiahnutie rozšírených pórov.

Oxygenoterapia – kyslíková terapia

Oxygenoterapia – kyslíkové ošetrenie. Podstatou ošetrenia je aplikácia vysokokoncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami. Kyslík sa nanáša na pleť pod tlakom v prúde pomocou kozmetickej tlakovej pištole, do ktorej je vháňaný ako 95% ionizovaný kyslík. Koncentrát spolu s 95% kyslíkom je aplikovaný zo vzdialenosti asi jeden centimeter od pleti krúživými pohybmi pištole.
Účinky 95% kyslíka spolu so sérom sú veľmi intenzívne. Pokožka sa stáva pevnejšia vďaka stimulácii kolagénu a elastínu, je prežiarená, minimalizujú a redukujú sa prítomné vrásky. Aplikovať sa dá na tvár, krk, dekolt, ruky, lakte. Pokožka je následne vypnutejšia, vyhladená, obnovená, už po prvej aplikácii. Odporúčaný počet ošetrení je 6 – 8, pričom efekt je individuálny. Zákazníčka môže absolvovať oxygenoterapiu samozrejme i viac krát, čo nemá negatívny účinok na pokožku, ale práve naopak.

Účinky oxygenoterapie: Obnovená a vyhladená pleť, redukuje jemné vrásky, zlepšuje elasticitu pleti, reguluje produkciu podkožného tuku, aktivuje sa obnova buniek, pleť je hydratovaná a zlepšuje sa jej celkový vzhľad, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu

Rádiofrekvencia – termolifting

Rádiofrekvencia – termolifting je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Ide o neinvazívnu techniku – bez chirurgického zákroku a anestézy. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis.Táto energia preniká cez povrch pokožky bez toho, aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. Ošetrenie je ideálne pre klientky s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad bez toho, že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. Po podstúpení ošetrení tohto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie mizne po krátkej dobe. Rádiofrekvencia sa môže kombinovať s inými druhmi ošetrení ako napr. pulzným svetlom (fotoomladenie), ktoré a zlepšuje textúru pleti a odstraňuje drobné škvrny. Tiež je odporúčaná kombinácia s neinvazívnou mezoterapiou, ktorá pokožku hydratuje, čím predlžuje výsledky rádiofrekvenčného ošetrenia. Každé z týchto ošetrení sa podstupuje v inom časovom horizonte s tým, že dobre naplánovaný postup ošetrení napomáha k dosiahnutiu celkovému excelentnému omladeniu tváre.

Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klientka cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa klientka môže vrátiť späť do bežného života. Počet potrebných ošetrení záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne se však doporučuje 4−6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 15−20 dní. Následné udržiavacie ošetrenia umožňujú zachovanie dosiahnutých výsledkov. Veľkou výhodou je, že nie sú kontraindikácie pri opaľovaní za podmienok, že klientka používa vhodný opaľovací prípravok.

IPL-omladzovanie kože účinkom svetla – Fotorejuvenizácia

V súčasnosti je to najefektívnejšia metóda estetickej medicíny, nevyžadujúca časovo náročné a invazívne ošetrenie. Vykonáva sa ambulantnou formou, bez ovplyvnenia aktívneho spôsobu života.
Podstata spočíva v čo najväčšej koncentrácii širokospektrálneho svetla aplikovaného na dané miesto. Liečebný efekt je daný cielenou deštrukciou starého kolagénu na princípe selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Následnou fázou rejuvenilizačného procesu je tvorba nového kolagénu so všetkými pozitívnymi prejavmi na koži. Miznú kozmetické a kožné chyby, strácajú sa rozšírené drobné cievky, pigmentové alebo iné škvrny, koža sa stáva elastickejšou, vypne sa a pleť je zreteľne vyhladená. Rozšírené kožné póry sa zmenšujú, miznú aj menšie vrásky. Mení sa výrazne celkový vzhľad tváre.
Doba ošetrenia trvá približne 20 minút. Najčastejšie sa vykonáva na tvári, ale vhodná je aj aplikácia dekoltu a rúk – miesto najčastejšieho výskytu tzv. stareckých škvŕn.
Celkový počet ošetrení závisí od stavu pleti a pozostáva z 5-8 ošetrení s odstupom 3-4 týždňov.

IPL-Depilácia prostredníctvom IPL

Intenzívne pulzné svetlo (IPL) ako jedna s najnovších technológií používaná v kozmetike našla svoje nezastupiteľné miesto  v trvalej depilácii.Princípom selektívnej termolýzy dochádza k zničeniu vybraných buniek teplom, zataveniu cievok, ktoré vyživujú vlasový korienok čím dochádza k jeho zničeniu a odumretiu chĺpka. Ide o absorbciu svetla ošetrovacieho záblesku vo vlasovom pigmente, pričom sa svetlo mení na teplo, ktoré poškodzuje vlasový folikul v rastovej fáze. Vlas, chĺpok sa uvoľňuje a poškodení folikul stráca schopnosť neskoršej tvorby chĺpku.
Ak sa ošetrenie opakuje približne v 5-6 týždňových intervaloch postihnú sa postupne aj také folikuly, ktoré boli pri predchádzajúcich ošetreniach v kľudových fázach, chĺpky z nich nevyrastali a šetrenie ich nepostihlo.

Metóda je bezbolestná, veľmi rýchla – doba trvania je daná veľkosťou plochy, ktorú depilujeme na požiadanie klienta po výkone. počet ošetrení je priemerne 6-8, závisí však od typu pokožky, intenzity ochlpenia a chĺpku.

Prednosťou tejto metódy je možnosť odstránenia akýchkoľvek chĺpkov od čiernych po blond a dokonca je možné odstránenie aj bielych chĺpkov. Výkon možno vykonať počas celého roka, v lete pred- a po ošetrení je potrebné chrániť pokožku pred pôsobením svetelného žiarenia, priamemu slnku aj v soláriu.

IPL-Odstraňovanie rozšírených cievok – cievnych lézií

Pri odstraňovaní rozšírených cievok tváre a dolných končatín sa liečba IPL zakladá na rovnakom princípe ako pri depilácii. Svetlo sa v ošetrovanej oblasti absorbuje v hemoglobíne (červenom krvnom farbive) a v oxihemoglobíne – jeho oxidovanej forme. Tieto formy krvného farbiva „vyfarbujú“ nežiadúce estetické prejavy na koži v podobe rozšírených cievok alebo v podobe difúznej červene spôsobenej rozšírením kapilár. Svetlo zachytené v krvnom farbive sa mení na teplo, čím spôsobí deštrukciu drobných cievok, ktoré sa postupne vstrebávajú.

Doba ošetrenia je daná plochou ošetrovaného miesta, počet sedení podľa lokálneho nálezu pri prvotnom vyšetrení. Pri menších nálezoch, jemnejších zmenách môže stačiť aj jedno ošetrenie.

IPL-Odstraňovanie pigmentových škvŕn

Likvidácia pigmentových škvŕn a tzv. stareckých škvŕn je doménou IPL. Princíp je zhodný ako pri fotodepilácii či pri rozšírených cievkach. Svetlo sa zachytáva priamo v pigmente nežiadúcich škvŕn. Ide zväčša o estetickú chybu kože v súvislosti s jej starnutím. Doba liečby a  frekvencia ošetrení je zhodná ako pri rejuvenilizácii je však individuálna.

OZONIZÉR

slúži na povrchovú dezinfekciu po hĺbkovom čistení. Sklenená hlavica rôznych tvarov sa pohybuje po pleti a pri dotyku dochádza k premene okolitého vzduchu na ozón.
Využíva sa pri zápalových procesoch, akné, mastnej pleti, pri ekzéme a psoriáze.

Niťový lifting (Thread lift)

Niťový facelifting je jedno z najúčinnejších miniinvazívnych estetických ošetrení na vypnutie a zdvihnutie ochabnutej kože pomocou bioabsorbovateľných nití, odvodených od mezonití. Nite používané na lifting sú na rozdiel od mezonití hrubšie a štruktúrované – majú špecifický povrch, ktorý zabezpečuje lepšie ukotvenie v tkanive a ťah požadovaným smerom. Sú zubaté jedným smerom, s protismerom, skrutkovité, dvojito skrutkovité, so zárezmi, s proti zárezmi. Pre každý druh kože a pre každú lokalitu je možné urobiť správny terapeutický plán, čo je úlohou lekára pri vstupnej konzultácii. Ošetrenie sa vykonáva v lokálnom znecitlivení, je minimálne bolestivé, dĺžka zákroku je 20 až 40 minút. Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny a opuch. Výsledok ošetrenia je viditeľný hneď. Po výkone je potrebné obmedziť silnú mimiku tváre, pri väčších výkonoch je potrebné nosiť fixačnú bandáž aspoň na noc.

Najčastejšie oblasti ošetrenia:
 • Lifting podbradku
 • línie sánky a ústnych kútikov

 • Lifting strednej časti tváre
 • líca
 • nosovoústna ryha
 • Lifting obočia

Niťový lifting je ideálny pre tých, ktorí odmietajú chirurgický facelift a vnímajú jeho potrebu.

Nadmerné potenie

Nadmerné potenie trápi v letných horúčavách asi väčšinu z vás. Tento problém sa bohužiaľ priamo úmerne zhoršuje aj s pribúdajúcimi vráskami na vašom tele. Nadmerné potenie je choroba, odborne nazývaná hyperhidróza. O tomto stave hovoríme najmä vtedy, ak je produkcia potu vysoko nadpriemerná a to aj v takých situáciách, kedy by sa telo vo zvýšenej miere potiť nemalo. Táto choroba je veľmi nepríjemná, no aj na ňu existujú účinné zbrane.
Na odstraňovanie nadmerného potenia  sa používa botulotoxín. Jeho aplikáciou nastáva blokovanie činnosti potných žliaz, v dôsledku čoho sa výrazne znižuje tvorba potu. Tieto účinky predurčujú botulotoxín na odstraňovanie vrások a korekciu nežiaduceho potenia na dlaniach, chodidlách a v podpazuší. Botulotoxín sa nesmie podávať tehotným a dojčiacim ženám, pri užívaní aminoglykozidových antibiotík a pri ochorení myastenia gravis (autoimunitná svalová slabosť). Pri aplikácii do podpazuší a dlaní efekt pretrváva 6 – 10 mesiacov. Po zákroku sa potenie redukuje na primeranú mieru.
Najskôr sa vykoná jódový test. Podpazušie, oblasť triesiel, dlaní alebo chodidiel sa potrie jódom a posype škrobom. V miestach, kde sa zmes jódu a škrobu dostane do kontaktu s potom, dôjde k zreteľnému sčerneniu. Do týchto lokalít sa jemnými vpichmi aplikuje botulotoxín. O dva týždne treba vykonať kontrolu účinnosti ošetrenia (táto je už zahrnutá v cene zákroku). Ošetrenie na udržanie dosiahnutého výsledku stačí zopakovať spravidla po šiestich mesiacoch.

4D mihalnice

Pohľad s dlhými, hustými a vytočenými mihalnicami – kto sa môže pochváliť takýmito prirodzenými riasami? Čo teda robiť? Môžete vyskúšať obľúbenú techniku 4D mihalníc.
Tajomstvom 4D mihalníc je aplikovanie umelej mihalnice priamo na tú prirodzenú, a to kus po kuse. Časovo i finančne je síce táto technika náročnejšia než 3D, no za investovaný čas a peniaze získate prirodzene vyzerajúci pohľad. Mihalnice sú dostupné v rôznych hrúbkach, dĺžkach a materiáloch. Je dôležité, aby boli takmer identické s tými Vašimi, aby ste nemali ťaživý pocit na očiach. 4D mihalnice schnú veľmi rýchlo, sú celkom nenápadné a čo je dôležité, aplikujú sa na mihalnicu a nie na pokožku. Preto sú tieto mihalnice vhodné aj pre citlivé oči. Môžete športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa, používať očné kvapky a to si pri trsoch, alebo mihalniciach v línii nalepených priamo na pokožku nemôžete dovoliť. Trvácnosť mihalníc záleží od Vašich prirodzených mihalníc a takisto od Vašej starostlivosti. S vypadnutou prirodzenou mihalnicou prichádzate aj o jej 4D nadlepenie a vyrastá Vám nová mihalnica. Práve preto je vhodné chodiť na pravidelné dopĺňanie, no ak už 4D mihalnice nechcete, stačí počkať, kým postupne vypadajú, alebo navštíviť salón, kde Vám mihalnice odborne odstránime. Vo všeobecnosti sa však udáva, že 4D pohľad je vhodné čiastočne dopĺňať asi každé 3 týždne.

Starostlivosť o mihalnice:

 • Tesne po aplikácií si mihalnice vôbec nechytajte minimálne 1 hodinu.

 • Neumývajte si oči a nepoužívajte sprchový kút ani saunu nasledujúcich 24 hod
.
 • Mihalnice nie je vhodné natierať klasickou riasenkou, ale riasenkou špeciálne určernú na 3D/4D mihalnice.
 • Nie je vhodné ich umývať vodou, je potrebné aby ste do nich vôbec nezasahovali.
 • Pri odličovaní očných tieňov, alebo make-upu dbajte na to, aby ste cez mihalnice neprechádzali vatičkou, ani krémom.
 • Odličovať oči by ste sa mali výhradne len s vodičkou, ktorá neobsahuje olejček, alebo krém. Najlepšie si odličovať viečka kozmetickou vatovou tyčinkou.
 • Dbajte na ne pri obliekaní, otieraní tváre, aby ste si ich nezachytili uterákom.
 • Nešúchajte si oči, a ak je to možné spite na chrbte, aby ste si ich neuležali.
 • Čim viac sa o nich „nebudete“ starať, tým dlhšie vám vydržia.
 • V prípade potreby si ich môžete jemne prečesať kozmetickou kefkou (mäkkou časťou).

Lash lifting & botox

Skvelá zmena mihalníc, pri ktorých spájame 2 procedúry:

 • lash lifting – napnutie, natočenie a zafarbenie mihalníc
 • lash botox –  ošetrujúca kúra pre mihalnice

Týmto profesionálnym ošetrením nielen posilníte a uzdravíte Vaše mihalnice, ale aj urýchlite ich rast a zvýšite ich objem. Dosiahnutý efekt vydrží približne 4 – 6 týždňov. Emulzia, ktorou pôsobíme na Vaše mihalnice obsahuje nízkomolekulovú kyselinu hyalurónovú, vitamín E, bambucké maslo, aminokyseliny, argán, ricín a keratín. Obidve procedúry je možné opakovať až po 4 týždňoch (samotný lash botox je možné pre veľmi poškodené a oslabené mihalnice aplikovať 1 x týždenne po dobu 1 mesiaca).
Po ošetrení treba mihalnice chrániť 24 hodín pred vodou, špirálou, linkami, či tieňmi na oči. Po 24 hodinách je opäť možné líčenie i odličovanie (min. 4 týždne by ste mihalnice nemali farbiť, ani ich vytáčať), neškodí ani kúpanie, či saunovanie. Umelé mihalnice nemôžete pridávať minimálne 6 týždňov po ošetrení. Ošetrenie neodporúčame klientom s citlivými očami, alergiami, alebo zápalmi v očiach a ich blízkom okolí.

Laminácia obočia

Laminácia obočia, tiež nazývaná brow filler alebo lifting obočia, je v podstate dočasná úprava obočia, ktorá zväčša vydrží 4-6 týždňov po aplikácií. Je to úplne bezbolestná procedúra, ktorá sa aplikuje v niekoľkých krokoch.

Táto služba si rýchlo získala popularitu vo Veľkej Británii a do štátov sa dostala koncom minulého roka, avšak pôvodne táto metóda vznikla v Rusku.
Podobne, ako pri microbladingu a tónovaní aj laminácia obočia bola navrhnutá tak, aby poskytovala ilúziu plnšieho a výraznejšieho obočia. Od týchto dvoch ošetrení sa však líši tým, že vám do obočia nepridávajú žiadny pigment. 
Laminácia obočia je rovnako skvelá pre ženy s neposlušným a hustým obočím ako aj pre tie z vás s asymetrickým či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast. Skrátka dokonale vyčesané obočie.

Výhody laminácie obočia

 • dodáva prirodzenú definíciu tvári;
 • obočie sa krásne napne a zdvihne;
 • pôsobí nadýchanejšie a úhľadnejšie;
 • dokonale vyčesané obočie;
 • prirodzený lesklý vzhľad;
 • bezbolestná aplikácia.

Nevýhody laminácie obočia

 • chĺpky, ktoré vyčnievajú zo všeobecného tvaru sa musia vytrhnúť;
 • možná alergia na laminovacie činidlá;
 • účinok postupu nie je príliš dlhý, musí sa pravidelne opakovať;

Microneedling – mezoterapia DermaPenom

Microneedling (mikroihličkovanie) je revolučná metóda, ktorou možno dosiahnuť vynikajúci efekt pre omladenie pokožky, vypnutie vrások, zjednotenie tónu pleti, hydratácie pokožky, odstránenie jaziev a strií.  Možno neviete, že iba 4 až 8% z krému, ktorý používate na tvár, vnikne do pokožky. S mikroihličkovaním dostaneme do kože o 80% viac účinných látok na vytvorenie kolagénu ako nanesením krému na pokožku ona mladzujúce procesy v koži.

Pred zákrokom ošetrované miesta natrieme na 30 min znecitlivujúcim krémom. Pomocou „pera“ s nadstavcom, s drobnými, pravidelne do nastaviteľnej hĺbky sa vysúvajúcimi ihličkami, sa aplikuje do strednej vrstvy kože kyselina hyalurónová a roztoky s obsahom stimulujúcich látok – podľa typu pokožky a problému. Ihly prenikajú do kože len na krátky okamih. Nadstavec sa dokonale prispôsobí povrchu pokožky a tým uľahčuje prístup k problematických oblastiam. Táto technológia vytvára mierne prechodné poškodenie kože tým, že sa v určitých vrstvách kože vytvoria tisíce drobných vpichov. Nedochádza pritom k závažnému poškodeniu epidermy. Telu vlastná podpora regenerácie a tvorba vlastného kolagénu vedie k lepším a trvalejším výsledkom. Telo stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu. Výsledkom je mladistvý vzhľad, spôsobený vyplnením pleti zvnútra.
Pri mikroihličkovaní používame DermaPen, ktorý  je alternatívou dermarollerového ošetrenia.  S nastaviteľnou hĺbkou vpichov možno DermaPenom ošetriť celú plochu tváre a zároveň telo (jazvy, strie na tele). Vďaka originálnym vlastnostiam je DermaPen možné použiť aj na citlivé oblasti ako je okolie očí, pery a nos. Ošetrenie je veľmi rýchle s krátkym časom hojenia.  Jednorazové nadstavce zabezpečujú maximálnu sterilitu a zabraňujú prenosom infekcií

Neinvazívna liposukcia – tripolárna rádiofrekvencia

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankúšikov, celulitídy, strií a ochabnutej pleti najmodernejšou metódou – rádiofrekvenčným ošetrením. Energia pri používaní rádiofrekvencie rovnomerne prehrieva zamšu a podkožný tuk, kým povrch kože – epiderma – sa prehrieva len mierne.
Rádiofrekvenčná energia preniká do hĺbky 1,5 mm, (používame monopolárne a bipolárne hlavice) v dôsledku čoho sa tukové bunky roztápajú a tuk sa odplaví cez lymfatický systém. Tým dochádza k vyprázdneniu tukových buniek a stimulácii nových kolagénových vláken. Kolagénové a elastické vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra Tým dochádza k napínaniu a vyhladzovaniu ochabnutej kože.

Ošetrenie je maximálne bezpečné, využíva sa počas celého roka bez ohľadu na fototyp pokožky. Je absolútne bezbolestné, s okamžitým viditeľným a dlhodobým účinkom. Dokonca príjemné a nevyžaduje špeciálne bandáže ako po chirurgickej liposukcii. Hneď po zákroku sa môžete zapojiť do denných aktivít. Táto metóda sa neobmedzuje len k ošetreniu niektorých častí tela. Naopak, možno ňou ošetriť ľubovoľnú partiu (najčastejšie oblasť brucha, brady, rúk, bokov, stehien, ošetrenie strií).

Rádiofrekvenčný prístroj je svetový unikát. Obsahuje 6 rôznych mimoriadne výkonných hlavíc s okamžite viditeľnými účinkami v priebehu niekoľkých minút. Jedinečná radiofrekvenčná technológia umožňuje viac typov ošetrenia, formovanie postavy, lokálne odstránenie tuku, redukcia celulitídy, zoštíhlenie, novotvorba kolagénu, spevňovanie ochabnutej kože.
Po ošetrení potrebné dodržiavať pitný režim (denne aj 3 litre), odporúčame vitamín C, a fyzické aktivity. Ošetrenie sa odporúča aplikovať max. 2x do týždňa, odporúčaný cyklus ošetrení je 8 – 10 ošetrení. Dĺžka ošetrenia je v závislosti od lokality 10-20 min. Maximálna dĺžka ošetrenia je 40 min. podľa dosiahnutia cieľového efektu. Táto neinvazívna liposukcia je trvalá, bez jojo efektu. Najväčší záujem je o brucho, stehná, druhú bradu. Pred prvým ošetrením má väčšina klientov obavu z bolesti, ale o niekoľko minút po aplikácii sa uvoľnia, pretože ošetrenie je bezbolestné, dokonca veľmi príjemné. Poskytujeme aj lymfatickú masáž – „medzibunkový opuch“ – jeden z fyziologických činiteľov celulitídy sa počas tejto masáže prirodzeným spôsobom odstraňuje z tela.

Samozrejme aj pri tomto ošetrení sú kontraindikácie: kovové implantáty, tehotenstvo, nádorové ochorenie, trombóza, kožné ochorenia, nedostatočná funkcia obličiek, pečene a srdca, osoba mladšia ako 18 rokov.

Injekčná lipolýza

Metóda Injekčná lipolýza je určená na odstránenie menších lokálnych tukových ložísk, vedúca k cielenej zmene kontúr tela. Obsahom prípravku aplikovaného pri lipolýze sú látky enzymatickej povahy L-karnitín a fosfatidylcholín, ktoré sa prirodzene nachádzajú v ľudskom tele. Uplatňujú sa v metabolizme tukov, zvyšujú rozpustnosť a zlepšujú vstrebávanie tukov. Prípravok sa tenkou ihlou aplikuje priamo do tukového tkaniva v oblasti podbradku, brucha, bočných častí hrudníka alebo stehien. Tuk je následne v tele prirodzenou cestou odbúraný. Na dosiahnutie požadovaného efektu sa odporúčajú dve až štyri ošetrenia v šesť až osemtýždňových intervaloch. Efekt terapie je významne ovplyvnený pohybovou aktivitou a zdravým životným štýlom. Zákrok sa vykonáva ambulantne, bez anestézie, po aplikácii nie je nutné nosiť elastickú bielizeň.

Metóda nie je určená na redukciu hmotnosti. Ošetrenie trvá asi 30 minút.
Vedľajšie účinky, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v priebehu 48-72 hodín po terapii sú pocit pálenia, začervenania, svrbenia, hematóm, mierny pocit bolesti svalov danej lokality (podobné svalovici), opuch. Prejavy postupne samovoľne odznievajú po jednom až troch dňoch. Výsledným efektom je redukcia tuku v ošetrovanej oblasti.

Celulitída a formovanie tela

Celulitída je problém mnohých žien, aj keď aktívne športujú, dodržiavajú všetky zásady zdravej životosprávy, dodržiavajú pitný režim. Nie je podmienená štíhlosťou či nadváhou. Najčastejšie sa vyskytuje na stehnách, zadku, bokoch, bruchu, lýtkach, ale aj ramenách, pleciach, a na všetkých častiach s dostatkom podkožného tuku. Dôležitými faktormi podporujúcimi vývoj celulitídy sú najmä genetika, ale aj nezdravý životný štýl, fajčenie, zlé stravovanie a pitný režim, výkyvy hmotnosti, hormonálne výkyvy.
Tento problém vieme riešiť niekoľkými metódami. K najzákladnejším ošetreniam patrí lymfodrenáž, metóda, pri ktorej sa využíva podtlak a masírovanie povrchových a hlbokých tkanív postihnutých celulitídou. ktorá sa využíva na zlepšenie prietoku lymfy dolných končatín a brucha.

Veľmi využívanou metódou vo svete na redukciu celulitídy je rádiofrekvencia, ktorá súčasne pôsobí na hlboké a povrchové vrstvy kože bez poškodenia pokožky.
Kombináciu  rádiofrekvencie a lymfodrenáže  v sebe spája prístroj Cavital WRC. Prístroj prostredníctvom intenzívneho ovplyvnenia fyziologických funkcií vytvára zmeny v tukovom a spojivovom tkanive.

Prístroj zabezpečuje:

 • Fat burning – skvapalnenie tuku s monopolárnou  rádiofrekvenciou (RF)
 • Skin tightening – spevnenie kože s hexapolárnou RF,
 • Skin smoothing – vyhladzovanie kože s podtlakovou bipolárnou RF,
 • Lymfatickú masáž s pulzným podtlakom

Ošetrenie je bezbolestné, bez anestézy.  Viditeľný a trvalý výsledok dosahujeme už po niekoľkých ošetreniach. Spomínané ošetrenia je vhodné kombinovať s lipolýzou (je určená na odstránenie menších lokálnych tukových ložísk, vedúca k cielenej zmene kontúr tela) alebo  s parafangovými zábalmi. Aplikujú sa buď vo forme samostatného sedenia, alebo v kombinácii s lymfodrenážou.
Upozornenie: Počas ošetrení a taktiež v období po dokončení ošetrení je dôležitý zvýšený príjem tekutín, minimálne však v množstve 3l.

Rašelinové, parafínové zábaly, parafangové zoštíhľujúce zábaly

Dopriať klientom blahodarný teplý zábal nemusí byť výsadou kúpeľnej liečby. Jednorazové obklady, či už rašelinové alebo parafínové, sa radia do termoterapie, ktorá využíva priaznivé účinky tepla na ľudský organizmus:

 • zmiernenie bolestí svalstva a kĺbov a ich uvoľnenie (vhodné napr. aj pri artróze a reumatizme)
 • regenerácia tkaniva (lepšie hojenie poúrazových a pooperačných stavov)
 • zlepšenie stavu pokožky (lepšie prekrvenie)
 • relaxačné účinky na psychiku
 • zlepšovanie imunity a celkového stavu organizmu

Zábaly na telo z rašeliny alebo parafínu majú dlhú históriu. Ich spoločnou vlastnosťou je, že výborne vedú teplo a vedia ho aj dlho udržať.

Parafínový zábal ajurvédske bylinky

obsahuje -horčica indická, eukalyptus, gáfrovník uvoľňujú dýchacie cesty, redukujú bolesť

Parafínový zábal levanduľa

obsahuje prírodný levanduľový olej, ktorý upokojuje telo aj dušu a vďaka vysokým obsahom účinných látok sa skvelé stará o pokožku.

Rašelinový zábal

obsahujee veľké množstvo živín, prírodných stopových prvkov, minerály a látky, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez ľudskú pokožku. Svojím zložením priaznivo ovplyvňuje obnovu kožných buniek, prekrvuje a zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, zlepšuje hojenie kožných ekzémov a podobne.

Parafangové zábaly zoštíhľujúce

Teplé parafango (morské bahno s parafínom) vďaka svojím remineralizačným charakteristikám zvyšuje v našom tele tok lymfy a tak napomáha vylučovaniu toxických látok z tela. Parafango hydratuje pokožku až do hĺbky, po aplikácii sa zlepšuje aj tonus pokožky. Ochabnuté svaly sa v značnej miere spevnia. Je to zábal, ktorý sa neumýva, ale obdobne ako parafín sa stiahne z pokožky. Cieľom ošetrenia je spevnenie pokožky a chudnutie v centimetroch s okamžite viditeľnými účinkami. Ošetrenie sa aplikuje na brucho, pás, zadok, ruky, prsia.

Odporúča sa používať krémy, hlavne thermo krémy na prehrievanie pokožky, a to každý deň večer po sprchovaní.

Lymfodrenáž

Lymfatická drenáž s infračerveným svetlom

Pri našich ošetreniach používame komplexný lymfodrenážny prístroj, kde IR teplo rozširuje krvné a lymfodrenážne cesty, dochádza k väčšiemu prietoku krvi a lymfy a tým je tlaková drenáž maximálne efektívna.

Účinky ošetrenia:

 • znižovanie telesnej hmotnosti a zlepšenie tvaru tela
 • redukcia rôznych stupňov obezity
 • formovanie postavy
 • prevencia a odstránenie celulitídy
 • prevencia a drenáž opuchlín
 • prevencia kŕčových žíl
 • detoxikácia organizmu
 • podpora správnej funkcie lymfatického systému a krvného obehu
 • zmiernenie migrenóznych stavov, psychické uvoľnenie, relaxácia
 • odstránenie problému ťažkých a unavených končatín
 • ošetrenie je bezbolestné

Vacuslim 48

patrí medzi rýchle anticelulitídne kúry s viditeľným účinkom, ktorý nastáva vďaka rýchlej detoxikácii organizmu. Kúra pomáha tým, že urýchľuje spaľovanie tukov, spomaľuje tvorbu a ukladanie nových tukov, ktoré tvoria celulitídu.
Výhodou jedinečného konceptu Vacuslim 48 je, že už za 30 minút umožňuje hlboké,
silné a predĺžené pôsobenie aktívnych zložiek, ktoré sú zamerané na pretvarovanie tela.

Výsledné efekty Vacuslim 48:


 • Zoštíhlenie – účinné látky majú silný vplyv na proces lipolýzy

 • Spevnenie – spevní a vytvaruje postavu, zvýši pružnosť kože

 • Detoxikačný efekt – odstránenie prebytočnej tekutiny a toxínov z tela

 • Lymfatická drenáž – zrýchlenie lymfatického systému

 • Anticelulitídny účinok – zlepšenie prietoku kyslíku do buniek a zrýchlenie bunkového metabolizmu, podpora krvného obehu

 • Sauna efekt – odvodnenie
Preso efekt – účinné vstrebávanie aktívnych látok

 • Karboxy efekt – podpora prietoku krvi

Liečba pohybového ústrojenstva

Pacienti s bolesťami kĺbov obyčajne užívajú analgetiká alebo antireumatiká, ktoré majú veľa nežiadúcich vedľajších účinkov. Prevratnou novinkou je injekčné podávanie kolagénu. Je to telu vlastná látka, ktorá výrazne zlepší profil a mikroštruktúru postihnutých kĺbov. Výsledkom je miernenie bolesti, dokonca aj jej zánik a zlepšenie funkcie kĺbov. Je to veľmi účinná metóda, ktorá pôsobí proti ochabnutosti spojivového tkaniva, zmierňuje poškodenie kĺbov spôsobené starnutím, nesprávnym držaním tela, sprievodnými chronickými ochoreniami, poraneniami a úrazmi .Aplikácia je rýchla, minimálne bolestivá (aplikácia subkutánna, intradermálne, intramuskulárna alebo priamo do kĺbu). Ideálne je absolvovanie kúry 10 kolagénových injekcií, najprv 2-3x týždenne po dobu 2 týždňov a následne lx týždenne až do úľavy od bolesti.

Úľava od bolesti sa dostavuje už pri prvom až treťom ošetrení.

Ďaľsou metódou je „Terapia biodermálnymi niťami, ktorá môže byť nápomocná pri bolestiach krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice, bolestivých stavoch a preťažení pohybového aparátu, bolestiach kĺbov ramena, lakťa, kolena, bedra, poúrazových stavoch, ale aj pri liečbe postherpetickej neuralgie po prekonaní pásového oparu.
Biodermálne nite sú vyrobené z polydioxanónu a po aplikácii do tkaniva sa vstrebú do 180 dní. Práve ich rozklad a vstrebávanie podporuje množstvo fyziologických procesov, ktoré vedú k liečebnému účinku. Pri jednom ošetrení picháme desať biodermálnych vstrebateľných nití pomocou dermálnych mikroihiel čo najbližšie k miestu bolesti. Po zavedení nite sa ihla vytiahne a vlákno zostane uložené v mieste vpichu, kde zostane pôsobiť. Vzhľadom na čas vstrebávania podľa nej účinok pretrváva niekoľko týždňov. „V mieste aplikácie sa zlepšuje dodávka kyslíka, lymfatický obeh, prichádza k relaxácii svalov a zlepšeniu výživy šliach, ústupu bolesti. Pred samotnou aplikáciou biodermálnych nití je vždy nutná konzultácia a vyšetrenie lekárom, ktorý bude nite aplikovať. Nite sú vyrobené z komplexného a plne vstrebateľného biomateriálu, ktorý sa zhoduje s tkanivom ľudského organizmu, preto nevyvolávajú žiadne nežiaduce reakcie na cudzorodý materiál. Podanie nie je vhodné pre tehotné ženy, pacientov s poruchami zrážania krvi, infekciou a otvorenou ranou v mieste podávania. Účinok pretrváva niekoľko týždňov. V mieste aplikácie sa zlepšuje dodávka kyslíka, lymfatický obeh, prichádza k relaxácii svalov a zlepšeniu výživy šliach, ústupu bolesti.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google